Destek olun

Sizleri Türkiye’nin her köşesinden yaratıcılığını ve sanatsal yeteneklerini toplumun dönüşümü için kullanmak ve değişim yaratmak isteyen kişileri bir araya getiren Anadolu Sanat Jam’e ve bu etkinliğe katılacak arkadaşlarımıza destek olmaya çağırıyoruz.

NASIL DESTEK OLABİLİRSİNİZ?

1. Daha fazla insana ulaşabilmemiz için websitemiz ve Facebook sayfamızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.
2. Destek çağrımızı, destek olabileceğini düşündüğünüz kişilere iletebilir,  sanat ile toplumsal dönüşüm alanındaki tanıdıklarınıza bizi anlatabilirsiniz.
3. Organizasyon masrafları ve Jam katılımcılarına burs desteği için Anadolu Sanat Jam’i fonlayabilirsiniz.

Verilen desteğin maddi miktarı ya da rakamsal boyutu önemli değildir, damlaya damlaya göl olur misali her ölçekte destek bu etkinliğin organizasyonuna ve farklı kişilerin bu sürece katılımına destek olur.

Cömertliğiniz ve dayanışma ruhunuzla Anadolu Sanat Jam’e desteklerinize şimdiden teşekkürler!

Destek vermek için aşağıdaki hesap bilgilerine gönderimlerinizi yapabilirsiniz.

Akbank
Hesap No: 0681-0144474
IBAN: TR700004600681888000144474
Hesap Sahibi: Ayşe Gökçe Bor

Açıklama kısmına Sanat Jam ya da ASJ yazmanız yeterlidir.

Not: Destek vermeden önce daha detaylı bilgi almak isterseniz bize anadolusanatjam@gmail.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

Eğer detay istemeden destek olduysanız ve etkinlik sonrası bilgi ve haber almak isterseniz de lütfen iletişim bilgilerinizi bizimle yine aynı mail adresinden paylaşın.

Group hug mini

NEDEN DESTEK OLMALISINIZ?

Müzisyenlerin bir araya gelerek doğaçlama olarak birlikte müzik ürettikleri oturumlar Jam olarak isimlendirilir. Bu, gerçek bir birlikte üretim sürecidir. Bütününe baktığınızda, tam bir birliktelik ve her bir katılımcının sahip olduğu armağanları keşfetme şansınızın olacağı bir sinerji deneyimlersiniz. YES! Jam’lerinde de değişim yaratan liderler bir araya gelerek, umutlarını, hayallerini, projelerini, yeteneklerini, armağanlarını ve daha ne kadar isterlerse hayalini kurduğumuz dünyayı yeniden şekillendirmek adına sinerjiyle kullanırlar. Bugüne kadar Türkiye’de yapılan Jam’lerin katılımcıları, çevre, sanat, eğitim gibi bir çok farklı alanlarda çalışmış; bugünse alternatif ekonomiler yaratan, farklılıklar arasında gelişen ilişkileri iyileştiren, barış, birlikte çalışma kültürü yaratan ve insan hayatının her birini ve her türlüsünü seven insanlardır.

Dünyaya baktığımızda, adaletsizlik, iklim krizleri, haksızlıklar, etnik/dini şiddet gibi sayısız sorunla karşı karşıyayız. Artık yeni yollar ve farklı deneyimlere ihtiyacımızın olduğu çok açık. Einstein’ın da söylediği gibi “Sorunu yaratan düşünme yolu ile sorunu çözemezsiniz.” Jam’in önemli prensiplerinden bir tanesi, hayatımızda var olan her sorunun bir çözümünün de var olduğudur. Gözden kaçırılan şeyse, insanların kendilerini ve birbirlerini kalpten ve derin dinlemeleri, öğrenilmişliklerle ve öğrenilmeyenleri desteklemek ve noktaları birleştirmektir. İçerikte bu baharat yerini aldıktan sonra istenilerek yapılan uygulamalar ve araçlar sayesinde, değişim yaratan insanlar yeni vizyonlar, daha netleşmiş amaçlar, daha üretken destek mekanizmaları, daha ileri seviye fikirler ile geri gelmektedir.

massagekucuk

Jam’lerle hedefimiz birbirine daha yakın davranan insanlar yaratmaktan öte, daha etkili, özgün ve birbirine bağlı bireylerin, hediyelerini birlikte keşfetmeleri ve beslemeleri için araçlar sunmaktır. Jam’ler bir sonraki jenerasyonun liderlik kaslarını inşa eder, bu da kalpten ve ruhtan gelen, vücudunun bilgeliğinden yararlanan ve bağlanma ve birlikteliğe köklemedir.